physiotherpay logo0850 346 5 213

Kochan Nakliye Biz Kimiz

Hakkımızda Kochan Nakliyat

2000 yılında Koçhan Nakliyat şirket grubu İstanbul merkezli olarak Koçhan Nakliyat LDT ŞTİ ünvanı ile yarım asrı aşan bir tecrübeyle nakliyat sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

100'in üzerinde irili ufaklı nakliye aracımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz

Bugün itibarı ile Türkiye genelinde 81 şubemiz ve 260 uzman personelimiz nakliyat,depolama ve lojistik alanlarda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında, Depolama, Paketleme ve Evden eve nakliyat sektörlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Misyon Kochan Nakliyat

Kochan Evden eve nakliyat vb.hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan,faaliyetlerinde elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip,daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir nakliye şirketi olmak.

Vizyon Kochan Nakliyat

Koçhan nakliyat,evden eve nakliyat sektöründe çalışanlarını ve müşterilerini her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir nakliyat şirketi olmak.


Uluslar Arası Nakliyat

Uluslar Arası Nakliyat

Garantili Eşya Depolama

garantili-depolama

Parsiyel Taşıma Ve Paketleme

Parsiyel Taşıma Ve Paketleme

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Hizmetlerimiz


Kocan'dan Haberler


Türkiyede Kochan

İstanbulda Kochan